Katlanır portatif çatı merdivenleri farklı mekanlarda çatı katına çıkmak amacı ile tercih edilen bir merdiven çeşididir. Tavana gömülü olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Portatif Çatı Merdivenleri

fakro portatif çatı merdiveni
çatı merdiveni, portatif çatı merdivenleri

Portatif çatı merdiveni kapak ile kapatılarak görünmesi de engellenir. İhtiyaç duyulması halinde kapak açılarak çatı katına rahat bir şekilde çıkılabilir. Aynı zaman da ihtiyaç olmaması halinde etrafı daraltmaması nedeni ile oldukça fazla tercih edilen bir merdiven çeşididir.

Katlanır Portatif Çatı Merdiveni Yapımı

fakro katlanır portatif çatı merdiveni yapımı
latlanır portatif çatı merdiveni yapımı

Katlanır portatif çatı merdiveni yapımında kullanılacağı zaman içerisinde bulunan kızak mekanizması ile zemine doğru açılır. Merdivenin siz kapatmadığınız sürece kendiliğinden kapanması gibi bir durum yoktur. Aynı zaman da merdivende tutma kolu yer alır. Bu sayede merdivenden güvenli bir şekilde inilip çıkılabilir. Çocuklarında rahatlıkla kullanabilme imkanı vardır.

Portatif Çatı Merdiveni Kullanım Şekli

fakro portatif çatı merdiveni kullanım şekli
portatif çatı merdiveni kullanım şekli

Portatif çatı merdiveninin kolay bir kullanımı vardır. Aynı zaman da rahat ve güvenilirdir. Merdiven üretimi aşamasında testler yapılarak sürekli kontrol edilir. Merdiveni güvenli bir şekilde hizmete sunulur. Taşıma kapasitesi yüksek olacak şekilde dizayn edilir. Portatif çatı merdiveni kullanım şekli evlerinizde ve iş yerlerinizde kolay kullanılsın diye özel yapılmıştır.

Portatif Katlanır Çatı Merdiven Modelleri

fakro portatif katlanır çatı merdiven modelleri
portatif katlanır çatı merdiven modelleri

Portatif katlanır çatı merdiven modellerini kurarken için zeminde herhangi bir şey yapılmasına gerek yoktur. Kurulumu sadece bir kez yapılır. Özel mekanizması sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Merdiven çatı ve tavan arasında yer alan kısma kurulur. Zemin üzerinde herhangi bir zarar verme durumu olmaz. Bu nedenle de ayrıca bir şey yapılmasına gerek yoktur. Mekanizma sayesinde ürün işin bitmesi durumunda kolaylıkla kapanır. Kapak sayesinde merdiven olduğu da belli olmaz.

Portatif merdiven modelleri https://www.fakrocatimerdivenleri.com/portatif-cati-merdivenleri/ adresinde.

Diğer tüm portatif çatı merdiven modelleri fiyat teklifi ve detaylı bilgi için lütfen arayın : 0216 498 89 81