Optistep çatı merdivenleri odanın yüksekliği ile uzunluğu alınarak kolay bir şekilde montaj işlemi yapılabilen bir merdiven şeklidir. Çatı merdiveni tamamen monte edilerek işlem tamamlanır.

Optistep Çatı Merdiveni

fakro optistep çatı merdiveni modelleri
çatı merdiveni, optistep çatı merdiveni

İşlem yerleşik bir montaj işleminden yapılır. Çam keresteden imal edilir. Optistep çatı merdiveni zemin ile tavan arasında yer alan yüksekliğe göre üç bölmeli ya da dört bölmeli olarak oluşur. Merdiven çatı katına güvenli ve kolay bir şekilde erişmeye yardımcı olur. Ürünlerin boyutlarına göre aralarında küçük farklılıklar oluşabilir. Oldukça kaliteli ürünlerdir.

Optistep Çatı Merdiveni Fiyatları

optistep çatı merdiveni fiyatı
optistep çatı merdiveni fiyatları

Optistep çatı merdiveni fiyatları aynı zaman da fiyat konusunda da oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Görünüm olarak da çok hoş ve güzel bir görünüme sahip olan bir merdiven çeşidi olur.

Optistep Çatı Merdiveni Detayları

optistep çatı merdivenleri detay bilgileri
optistep çatı merdivenleri detayı

Optistep çatı merdiveni detayları ise kaliteli malzemeden üretilen ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Oldukça uzun ömürlü bir üründür. Üretimi sırasında güvenlik önlemleri alınarak üretim gerçekleştirilir. Kişilere kolay iniş ve kolay bir çıkış sağlaması amacı ile profil kısmında tutmayı sağlayan kolluklar yer alır.

Optistep Ahşap Çatı Merdiveni Modelleri

en iyi optistep çatı merdiveni modeli
optistep çatı merdiveni modelleri

Optistep ahşap çatı merdiveni modelleri üretim aşamasında basamaklar arasında bulunan boşluklar hem çocukların hem de yetişkinlerin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanır. Bu da kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan rahat bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Merdiven basamaklarında herhangi bir kayma olmaması için gerekli olan bütün önlemler de alınarak sizlere güvenli ve kullanışlı bir şekilde ürün teslimi yapılır.

fakro optistep merdiven
optistep merdiven

Optistep marka çatı merdivenlerin tamamı https://www.fakrocatimerdivenleri.com/cati-cikis-merdiveni/ burada