Makaslı çatı merdivenleri hasarlara karşı dayanıklı olan aynı zamanda çevre koşullarından etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Özellikle asma katlara çıkma konusunda büyük bir avantaj sağlar.

Makaslı Çatı Merdivenleri

en kaliteli makaslı çatı merdivenleri
çatı merdiveni, makaslı çatı merdivenleri

Makaslı çatı merdivenleri dışarıda da uzun süre kullanılabilir. Farklı birçok modeli bulunur. Çatı merdiveni çatı katına çıkmak için avantaj sağlayan bir üründür. Üstelik oldukça da güvenilir bir üründür. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir ham maddeye sahiptir.

Akardiyon Çatı Merdiveni

akardiyon çatı merdivenleri
akardiyon çatı merdiveni

Akardiyon çatı merdiveni modelleri herhangi bir zarar görmemesi aynı zamanda da görünüş olarak hoş bir estetiğe sahip olması nedeni ile şık bir görünüm sağlar. Sizin dışınızda hiç kimsenin orada merdiven olduğunu anlama durumu olmaz. Merdivenin çıkış durumu da oldukça kolaydır. Herhangi bir zorlanma ya da ayaklarda herhangi bir acıma olmaz.

Makaslı Çatı Merdiveni Nasıl Kullanılır?

makaslı çatı merdiveni kullanım şekli
makaslı çatı merdiveni nasıl kullanılır

Makaslı çatı merdiveni nasıl kullanılır sorusuna cevabımız ise, evde kullanım için oldukça avantajlı bir üründür. Çünkü bilmeyen kişilerin çatı katında bir merdiven olduğunu anlama ihtimalleri yoktur. Yokmuş gibi durması nedeni ile istemeniz durumunda merdivenin açık konumda bırakılma durumu da vardır.

Makaslı Çatı Merdiveni Fiyatları

makaslı çatı merdiveni fiyatı
makaslı çatı merdiveni fiyatları

Makaslı çatı katı merdiveniniz yapılırken belli bir boşluğa yerleşecek şekilde tasarlanır. Tavan ile zemin yüksekliği alınarak ölçülere uygun bir şekilde yapılır. Merdivenin sürekli olarak açık durumda bırakılması durumunda bile zeminde herhangi bir zarar görme durumu olmaz. Çünkü merdivenin ayakları zemine zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanır. Bu nedenle de kullanım olarak oldukça avantajlıdır. Makaslı çatı merdiveni fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için 0216 498 89 81 telefon numarasını lütfen arayınız.

fakro makaslı çatı merdiven
makaslı çatı merdiven
katlanır çatı merdivenleri
katlanır makaslı çatı merdiveni

Ürünlere ulaşmak için https://www.fakrocatimerdivenleri.com/makasli-cati-merdiveni/