Çatı katı bulunan evler için, çatı katı kullanılmayan eşyaların bırakıldığı ve herhangi bir iş olmaması durumunda çıkılmayan bir alandır. Ancak çatı katına inip çıkmak için bir merdivene ihtiyaç vardır.

Ahşap Çatı Merdiveni

fakro ahşap çatı merdivenleri
çatı merdiveni, ahşap çatı merdivenleri

Ahşap çatı merdiveni küçük olan ancak bir çatı katı bulunan evlerde merdivenin bulunması evin daha küçük görünmesine neden olur. Aynı zaman da evde gereksiz bir daralma yaratır. Çatı merdivenleri için birbirinden farklı birçok fikir vardır.

Ahşap Çatı Merdivenleri

fakro ahşap katlanır çatı merdiveni
ahşap katlanır çatı merdiveni

Ahşap çatı merdivenleri etrafın daha küçük görünmesini engellemek amacı ile boşluğa yerleşecek şekilde tasarlanır. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde merdiven en kısa zamanda hazır hale gelir. Merdiven oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Ahşap Çatı Merdiveni Modelleri

ahşap çatı merdiveni modeli
ahşap çatı merdiveni modelleri

Ahşap çatı merdiveni modellerinde farklı birçok model bulunur. Bulunan birçok model arasından zevkinize en uygun olanı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çatı katında yer alan ahşap merdiveni kullanacağınız zaman merdivenin kapağını açmanız ve ardından kademeli olacak şekilde birbirinden ayırmanız gerekir. Bu işlemi bu şekilde uygulamanız durumunda merdiven aşağı yöne doğru açılarak kullanım için hazır bir duruma gelir.

Ahşap Çatı Merdiveni Fiyatları

ahşap çatı merdiveni fiyatı
ahşap çatı merdiveni fiyatları

Merdivenin kullanımının sona ermesinin ardından merdiven, aynı şekilde kademeli olarak kapatılması gerekir. Merdivenin toplanmasının ardından kapak kapatılarak merdiven toplanmış olur. Ahşap çatı merdiveni fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın kısmındaki telefonlardan bizleri arıyabilirsiniz.

Ahşap Çatı Çıkış Merdiveni

ahşap çatı çıkış merdivenleri
ahşap çatı çıkış merdiveni

Ahşap çatı çıkış merdivenin toplanmasının ve kapağının kapatılmasının ardından geride görünen tek şey merdivenin kendisine ait olan dekoratif bir kapak olur. Bu da hoş bir görüntüye neden olur.

Ahşap çatı merdivenlerin devamı için https://www.fakrocatimerdivenleri.com/fakro-ahsap-cati-merdiveni/