FAKRO LST Makaslı Çatı Çıkış Merdivenleri, Çatı merdiveninin kapağı üzerinde bulunan kilide kutu içerisinden çıkan aparat ile ulaşabilirsiniz. Kilit bu aparat ile çevrildiğinde çatı merdiveninin kapağı aşağı doğru açılmaktadır. Ürünün üzerinde bulunan yaylar vasıtasıyla kapağı elinizle yavaşça aşağı doğru indirebilirsiniz.

Makaslı Çatı Merdivenleri Uygulama Görseli

FAKRO LST Makaslı Fiyatları MAKASLI ÇATI MERDİVENİ BİRİM FİYATLARI
FAKRO LST Birim Fiyatı  850,00 TL + K.d.v
FAKRO LSF Birim Fiyatı 1.050,00 TL + K.d.v
Montaj Ücreti 350,00 TL + K.d.v
Karot Kesim Yer Açma Ücreti 400,00 TL + K.d.v
Teknik Özellikler: FAKRO LST MAKASLI ÇATI MERDİVENİ ÖZELLİKLERİ
İzin verilen yükleme 200 kg
ısı iletim katsayısı U: U=1.1 W/m²K
yalıtım kalınlığı: 3 cm
kapak kalınlığı: 3,6 cm 

 

 

FAKRO LST MAKASLI ÇATI ÇIKIŞ MERDİVEN ÖLÇÜLERİ ( TAVAN ARASINDAKİ ( BOŞLUK ENXBOY ) TAVAN iLE ZEMİN YÜKSEKLİKLERİ VE AÇILMA MESAFELERİ

Fakro Lst Makaslı Çatı Merdivenleri : Lst modeli farklı çatı merdiveni, Avrupa'da ( Almanya ve Polonya ) ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Fakro lst Makaslı çatı merdivenleri, Profesyonel metal Katlanır çatı çıkış merdiveni'dir.

Fakro Makaslı  Çatı Merdiveni ; Ürün tavana monte edilerek kullanılmaktadır. Kapak kapatıldığında merdiven kısmı tavan boşluğunuzda kalarak yerden tasarruf sağlamaktadır. Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Fakro, Her zaman Yenilikçi Fikirlere Açıktır. 
LST Makaslı Merdiven Isı Yalıtımı ; Kenarları ve her iki tarafı izoleli, a-değeri sınıf 4'e uygun sandwich kapak ile standart olarak üretilmektedir. Çamdan yanaklar (380 mm x 35 mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). 
Lst Makaslı Merdiven  Kasa Yapısı; Çamdan yanaklar (380 mm x 35 mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (135 x 380mm). 
Lml lux Donanım Özeliği ; Teleskopik, Korkuluk merdivenin üst sağ tarafına yerleştirilmiştir. Kapak açılırken %40 daha aşağı uzar. Kolay montajı ile beyaz kenar pervazları üzerinde metal olarak mevcuttur. Merdiven ayaklarında koruma plastikleri ve 6 adet mesafe ayarlama vidalı montaj kiti vardır. Montaj esnasında, kullanım ve bakım talimatnameleri mevcuttur.

Makasli Cati Merdiveni Teknik ozellikleri Makasli Cati Merdiven Gorselleri
Makasli Cati Merdivenleri Kasa ve Yukseklik olculeri Makasli Katlanir Tavan arasi cati cikis merdiveni

Önemli Not: Ölçü alırken, zemin'den tavan yüksekliği ( avize asılan yer ) dikey bir şekil'de alınması gerekiyor. (240cm ile 280cm ölçülerinizde) 2.80cm yüksekliğinde Makaslı çatı merdivenleri almanız gerekiyor, (2.85cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise) 3.05 cm yüksekliğine sahip ahşap çatı merdiven modellerimiz'den . Veya Fakro lmk Metal ve Fakro Lml Lux Metal Çatı merdiveni almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri Tavan daki boşluk ölçülerini ( en x boy ) ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçü'yü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. ( Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur. )

3boyutlu tavan merdiven modelleri

Fakro Lst Makasli Cati Merdivenleri Fakro Makasli Tavan cikis merdiven modeli

 

Makasli Cati Merdivenleri Modelleri Makasli Cati Merdiveni Standati

Fakro Makaslı Tavan Arası Çatı Çıkış Merdivenleri Hemen Sipariş verebilirsiniz. TEL: 0216 592 18 84