AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Çatı arasına ve dublex daireleriniz de bir üst kata çıkacak çok çeşit çatı çıkış merdivenleri vardır. Bu sayfamızda sizlere 3 katlamalı çatı çıkış merdiveni ve 4 katlamalı çatı çıkış merdivenlerini tanıtmak istiyoruz. Montajı takip ederek katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlar. Çatı merdiveni ahşaptan üretilir ve üç , dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Bu çatı merdivenleri tavana gömülü olur, çatı merdiveni kapakları genellikle tavan renginde ( beyaz ) çatı katına çıkmak için kullanılan ahşap çatı merdiveni modelleridir. Aşağı açılan bir kapağa sahip, kapağı açtığınız da aşağıya doğru katlanarak açılan mekanizmaya sahip çatı merdiveni modelidir.

ahsap cati merdiveni 01ahsap cati merdiveni 04

3 Katlamalı Ahşap Çatı Merdiveni

Üç Katlamalı Ahşap Çatı Çıkış Merdivenleri ; Tasarımı kullanışlı ve pratik olan Ahşap Çatı Merdivenlerinin 3 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır. Ürün 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap katlanır çatı merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Ev, işyeri gibi her türlü mekanlarınız da alan kazanabilirsiniz.

Ahşap Çatı Merdiveni, Tavan arası Çatı çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiven modelleriAhşap Katlanır Çatı Merdiveni

4 Katlamalı Ahşap Çatı Merdiveni

Dört Katlamalı Ahşap Çatı Çıkış Merdivenleri ; Tasarımı kullanışlı ve pratik olan Ahşap Çatı Merdivenlerinin 4 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır. Ürün 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap katlanır çatı merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Ev, işyeri gibi her türlü mekanlarınız da alan kazanabilirsiniz.

Dört Katlamalı Ahşap Katlanır Çatı Merdiveni

Çatı Merdiven Fiyatları

 Ürün Adı  Yükseklik Ürün Fiyatı Montaj Fiyatı
Ahşap Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 750 TL + KDV 250 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.050 TL + KDV 400 TL
Eko Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.300 TL + KDV 400 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 2.85 cm 1.650 TL + KDV 500 TL
LML Lüx Metal Katlanır Merdiven 3.05 cm 1.950 TL + KDV 500 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.45 cm 1.450 TL + KDV 400 TL
Teleskopik Çatı Merdiveni 2.95 cm 1.650 TL + KDV 400 TL